İŞ KOÇLUĞU HİZMETLERİ (BUSINESS COACHING)

İŞ KOÇLUĞU HİZMETLERİ (BUSINESS COACHING)

Günümüz iş dünyasında rekabetin giderek hızla artmasıyla  son yıllarda iş verenler en çok bir iş koçuna ihtiyaç duyuyorlar.Peki iş koçluğu nedir ve neden gerçekten bir iş koçuna ihtiyaç duyarız.

İşletme koçluğu bir işi olduğu yerden,işletme sahibinin istediği yere götürmek için kullanılan bir süreçtir. İşletme vizyonunu ve kişisel hedeflerine nasıl uyum sağladığını netleştirmelerini sağlayarak iş yürütmelerinde yardımcı olacak ve rehberlik edecektir.

Bir işletme sahibinin işini nereye götürmek istediğini açıkladıktan sonra, işletme koçluğu, işletmenin hedefine daha yakın ilerlemesine yardımcı olmak için hangi hedef ve stratejilerin planlanmasına ve önceliklendirilmesine yardımcı olacaktır. Bir iş koçu, geçmiş koçluk oturumu sırasında verilen taahhütleri takip etmek için haftalık veya aylık olarak işletme sahibiyle düzenli olarak görüşür.İş sahiplerin hedeflerinin ne olduğunu anlamalarına ve onlara ulaşmak için bir yol haritası oluşturmalarına yardımcı olurlar.

Eğer sizde işletmenizin günümüz rekabet koşullarına hızlı uyum sağlayabilmesi ve hedeflerine ulaşabilmesi için bir İş Koçuna ihtiyaç duyuyor iseniz info@e2akademi.com adresimize mail göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Bizden
Teklif İsteyin
Uzaktan
Eğitime Giriş